Tagasi kõigi postituste juurde

Voog ja Maksekeskus lõid käed

12.08.2022

Meil on hea uudis neile, kes alles alustavad oma e-äri ning soovivad hoida kokku raha.

Maksekeskus lõi käed Eesti suurima veebiplatvormiga Voog ja koostöös loodi eripakett Voog Pluss Maksekeskus. Selle tingimused on tavapärasest soodsamad, oma värskelt avatud e-poodi saab aga kõik Eestis olulised makseviisid.

Voog on kiiresti arenev pilvepõhine platvorm, millel e-poe tegemine on tehtud võimalikult lihtsaks. Selleks saab kasutada juba valmis kujundusmalle ning neid hiljem vastavalt oma soovidele muuta ja kohandada. E-poe platvorm pakub mugavat toodete haldust ning võimalust ehitada oma e-pood üles mitmekeelsena.

Eripaketiga saab kaupmees kõik Voo Pluss paketi võimalused, sealhulgas oma e-poodi sisestada piiramatul arvul tooteid. Kui tavapäraselt on Voo vahendustasu e-poe läbimüügilt 3%, siis eripaketiga on see 0%. Nii saab 1000 € läbimüügi pealt säästa juba 30 €.

Paketi kasutuselevõtt on väga lihtne. Selleks tuleb Voos alustada e-poe loomisega ja makselahenduse paketiks valida Voog Pluss Maksekeskus. Samuti tuleb liituda Maksekeskusega, avalduse saab täita siin. Paari päeva jooksul on teenus kasutamiseks avatud. E-poe kliendid saavad seejärel ostude eest tasuda pangamaksega, MasterCard ja Visa kaardimaksega, ajatada makseid maksa hiljem lahenduste abil ning kasutada ostu sooritamiseks Kniks kinkekaarti.