Tagasi kõigi postituste juurde

Võta makseid vastu nutitelefoniga!

20.09.2023

Meil on häid uudiseid! Eriti neile, kel taskus Androidi nutitelefon. Nüüd pole enam vaja kaardimaksete vastuvõtmiseks terminali rentida, vaid selleks saab kasutada oma nutiseadet!

Nutitelefon makseterminalina on ideaalne lahendus neile ettevõtjatele, kes peavad palju ringi liikuma. See sobib suurepäraselt kasutamiseks erinevatel sündmustel nagu näiteks laadad, messid, kontserdid, aga ka püsivas müügikohas, kui tehingute arv on pigem väike.

Nutitelefoniga maksete vastuvõtmine on lihtne. Ava telefonis MakeCommerce POS rakendus, sisesta maksmisele kuuluv summa ja palu kliendil pangakaarti viibata telefoni NFC kiibi läheduses. Maksmiseks saab kasutada ka telefoni või kellaga viipamist. Maksmise järel saad kliendi soovi korral saata tšeki talle e-kirjaga. Kõikidest tehingutest jääb rakendusse detailne ülevaade.

Vaata, kui lihtne on maksmine ja makse vastuvõtmine siit videost!

Nutiseadmega maksete vastuvõtmiseks sõlmi leping Maksekeskusega, tõmba oma seadmesse MakeCommerce POS tasuta mobiilirakendus ning oled valmis viipemakseid vastu võtma ükskõik millal ja ükskõik kus. Rakendus on tunnustatud MasterCardi ja Visa poolt ning see on riskivaba nii kaupmehele kui kliendile.

Oled huvitatud ja tahaksid rakendust proovida? Anna meile teada siin!