Tagasi kõigi postituste juurde

Võta Maksekeskuse moodulist maksimum – registreeri ka tarned

14.06.2021

Maksete vastuvõtmise kõrval ei saa ükski e-pood mööda kauba saatmisest klientidele ehk tähelepanuta ei tohi jääda tarned. Tihti vaadatakse neid kahte eraldi, kuid ei pea – Maksekeskuse kliendid saavad lisaks maksete vastuvõtmisele registreerida kaubad pakiautomaati saatmiseks nii Omniva, Itella kui DPD’ga. Olenevalt tarnefirmast saab sel moel registreerida saadetised lisaks Eestile ka Soome, Läti ja Leedu pakiautomaatidesse.

Kui kliendi tehtud ost on tarneks registreeritud saab mugavalt printida e-poe admin keskkonnas ka pakikaardid. Ei jää muud kui pakk pakiautomaadist teele panna. Kaob ära vajadus täiendavate moodulite paigaldamiseks, saadetiste registreerimiseks tarnefirma e-keskkondades või paki registreerimine pakiautomaadis. Ajaline sääst ja mugavus loovad siin märkimisväärse eelise, mida Maksekeskuse kliendid üha kõrgemalt hindavad.

Pakiautomaadiusku eestlased tellivad 70% e-ostudest pakiautomaati

Nii otselepinguga kui ilma

Pakiautomaadist pakiautomaati tarneid saab registreerida, kui e-poes on liidestatud Maksekeskuse teenused kasutades meie enda arendatud moodulit. Teiste arendajate loodud moodulid sellist võimalust ei paku. Maksekeskuse moodulid on saadaval nii Eesti kõige populaarsemale e-poe platvormile WooCommerce kui ka Magentole, OpenCartile ja PrestaShopile. Samuti saavad tarnete registreerimist kasutada kõik Shopify poed, kuna viimane kasutab Simple Checkout lahendust.

Maksekeskuse mooduli kaudu registreeritakse kümneid tuhandeid saadetisi nädalas

Omniva pakiautomaatidesse saatmiseks ei ole leping Omnivaga vajalik – saadetisi saab registreerida Maksekeskuse lepingu raames. Olenemata sellest, kas pakk läheb XS, S, L või XL suurusega kappi maksab saatmine alati 3 eurot. Teenustasu arvutatakse mugavalt maha kaupmehe Maksekeskuse kontolt, eraldi saadetud pakkide eest tasuma ei pea.

Itella ja DPD liidestamiseks on vajalik sõlmida leping nimetatud tarnijatega. Kui on otseleping ka Omnivaga, siis saab liidestust kasutada ka selle raames. Sellisel juhul toimub arveldamine otse tarnijaga, Maksekeskuse moodulit kasutatakse saadetiste registreerimiseks ja pakikaartide loomiseks.

Teenuse kasutusele võtuks on vaja tarnefirmad moodulis seadistada. Täpsed juhised leiad siit: WooCommerce, Shopify, Magento, PrestaShop, OpenCart.

Maksekeskuse tarneliidestused on pidevas arendamises pakkumaks klientidele lahendusi, mis hõlbustavad e-poe haldamist ja arendamist ning mis aitavad vastata ka e-poe klientide ootustele. 

Tarneliidustuse kasutamine on kuutasuline, palun tutvu hinnakirjaga.

Uuri makse+tarne teenuse kohta täpsemalt siit