Tagasi kõigi postituste juurde

E-smaspäeval Maksekeskuse Omniva saadetised 1 €

24.08.2023

Juba 11. septembril toimub järjekordne E-smaspäev ja Maksekeskusel on sel puhul oma klientidele hea pakkumine. Nimelt maksavad läbi Maksekeskuse saadetavad Omniva pakiautomaadisaadetised E-smaspäeval üks euro! Ja seda sõltumata paki suurusest. Tutvu kampaania tingimustega täpsemalt.

Kampaaniahind kehtib kaupmehele, kes on seadistanud Maksekeskuse WooCommerce või Shopify tarnemoodulis funktsiooni ‘Transporditeenus Maksekeskuse vahendusel’.

Miks on E-smaspäev oluline?

Maksekeskuse andmed näitavad, et E-smaspäeval häid hindu pakkuvad poed kasvatavad tavapärase päevaga võrreldes müüki kolm kuni neli korda! E-smaspäeva korraldav Eesti E-kaubanduse Liit on sellest päevast teinud tõelise ostupüha, kus sajad kaupmehed teevad väga soodsaid pakkumisi ning tänu millele kasvatatakse müüginumbreid kordades.

Suurem müük tähendab ka enam saadetisi. Seega aitab soodsam paki hind kaupmehel E-smaspäeval teenida rohkem!

Saada kaubad Eesti suurimas pakiautomaadivõrgus – soodsalt

Kui kaup mahub pakiautomaati, siis see tellitakse pakiautomaati. On teada tõde, et pakiautomaadist eelistab kauba kätte saada ligi 80% Eesti e-ostlejatest.

Pakiautomaatide turuliider Eestis on Omniva, kellele kuulub siin 354 pakiautomaati. Lisaks on Omniva võrku liidetud innovaatilised Parcelsea nutipostkastid, mis lubavad kliendil saadetise tellida koduväravani, seda aga pakiautomaadi hinnaga.

Soodsad saadetised Omnivaga teeb E-smaspäeva kaupmehele veelgi kasulikumaks!

Kuidas heast pakkumisest osa saada?

Ühe-eurose hinnaga on 11. septembri E-smaspäeval need Omniva pakiautomaadisaadetised, mis läkitatakse teele kasutades Maksekesuse lisateenust. Selle teenuse puhul käib Omniva pakkide saatmine ja nende eest tasumine läbi Maksekeskuse.

Lisateenus ‘Transporditeenus Maksekeskuse vahendusel’ on loodud, et teha kaupmehel kauba edastamine võimalikult lihtsaks. Nii ei ole WooCommerce või Shopify kaupmehel pakiautomaadisaadetiste lähetamiseks Omnivaga lepingut sõlmida vaja – paki registreerimine pärast edukat tehingut ja arveldamine käib Maksekeskuse kaudu. Kauba saatmise kulu võetakse automaatselt maha kaupmehele tehtavast väljamaksest.

Ka teenuse hinnastus on lihtne – kõik saadetised, sõltumata suurusest, on sama hinnaga.

Maksekeskuse olemasolevale kliendile 

Veendumaks, et lisateenus on aktiivne, kontrolli seda esmalt Maksekeskuse iseteeninduses:

Kui oled WooCommerce´i kasutaja, vaata seejärel üle need seaded:

Kui oled Shopify kasutaja, aktiveeri teenus selles vaates:

Õige pea laieneb teenus ka teistele e-poe platvormidele. Samuti saame varsti sarnast kogemust pakkuda teiste tarnefirmadega.

Uuele kliendile

Liitumiseks tee järgmised sammud:

  1. Esita liitumisavaldus siin.
  2. Kampaania jaoks vajalik lisateenus on aktiveeritud automaatselt, saad selles veenduda Maksekeskuse iseteeninduses.

Paigalda WooCommerce või Shopify moodul ja seadista vastavalt juhistele.

Küsimuste korral aitab meie klienditeenindus telefonil +372 5887 5115, e-mailil support@maksekeskus.ee või kodulehe vestlusakna kaudu.

Kampaania tingimused

  • Kampaania hind 1 € kehtib E-smaspäeval registreeritud pakiautomaadisaadetistele kasutades ‘Transporditeenus Maksekeskuse vahendusel’.
  • Soodushind 1 € kehtib e-poe esimesele 50-le 11 septembril 2023 registreeritud pakiautomaadist-pakiautomaati saadetisele. Nimetatud piirmäära ületavad saadetised ja hiljem registreeritud saadetised on hinnastatud vastavalt hinnakirjale.
  • Kampaania hind ei laiene tagastustele, kullervedudele, saadetistele väljaspoole Eestit ega saadetistele, mis kasutavad pakisaadetise registreerimiseks kaupmehe enda lepingut Omnivaga.
  • Lisateenuse kasutamiseks peab kasutama kas Maksekeskuse moodulit WooCommerce’ile või Maksekeskuse liidestust Shopifys.
  • Hindadele lisandub käibemaks.