Tagasi kõigi postituste juurde

Osta kohe, maksa hiljem nüüd toodete juures

01.11.2021

Maksekeskuse WooCommerce mooduli abil on nüüd võimalik toodete juurde kuvada erinevate maksa hiljem lahenduste näidistingimusi. Maksa hiljem maksevõimaluste näitamine kallimate toodete juures tõstab klientide teadlikkust maksa hiljem maksevõimaluste kohta. Et ees on aasta aktiivsemad müügikuud, siis paindlike makselahenduste pakkumine muudab e-poes pakutavad kaubad kättesaadavamaks neile, kes soovivad kaupade eest tasuda osade kaupa.

Sel viisil saab kuvada kõiki Maksekeskuse poolt vahendatavaid Eestis maksa hiljem makseviise, sh. Indivy, Indivy 3 ja Liisi ID

Lülita sisse mooduli seadetest

Pärast mooduli uue versiooni paigaldamist on igal kaupmehel, kel Maksekeskuse kaudu maksa hiljem lahendused sisse lülitatud, võimalik  näidistingimusi toodete juures näidata. Arvutused näidistingimuste kuvamiseks tehakse Maksekeskuse poolel, selleks ei ole vaja kaupmehel midagi seadistada.

Uus funktsioon tuleb mooduli seadetest sisse lülitada ning valida, milliste maksa hiljem lahenduste näidistingimusi kuvada.

Kui klient ‘maksa hiljem’ blokis mõnel makseviisil vajutab, siis lisatakse toode ostukorvi ja kasutaja viiakse ostu vormistamise lehele, kus valitud makseviis on eelvalitud.

Et iga e-poe disain on eriline, siis soovitame pärast funktsiooni sisse lülitamist kindlasti kontrollida, kas seda kuvatakse e-poes korrektselt. Vajadusel saab poe vajadustest tulenevaid täiendusi teha CSS’i abil.

MakeCommerce moodulit soovitame uuendada läbi WordPress admin liidese. 1 novembri 2021 seisuga on värskeim versioon 3.0.9.

Kui Sinu e-poes maksa hiljem lahendusi hetkel ei ole, siis võta ühendust Maksekeskuse klienditoega – support@maksekeskus.ee.