Tagasi kõigi postituste juurde

mTasku mobiilne rahakott nüüd Maksekeskuses

11.03.2020

Maksekeskuse pakutavate maksemeetodite hulka lisandus mobiilne rahakott mTasku. Eelkõige Selverites aga ka teistes kauplustes populaarsust kogunud makseviis on nüüd kasutatav ka e-poodides. Makse saab sooritada skaneerides mTasku rakenduse abil ostu vormistamise vaates kuvatavat QR koodi. Alla 25 euroste ostude puhul ei pea makset PIN koodiga kinnitama – nii on ostu vormistamine veel kiirem.

Et olemuselt on tegemist mobiilse rahakotiga, kuhu on lisatud pangakaardid, siis tehniliselt tegemist kaardimaksega. Seega saavad uut maksemeetodit pakkuda need Makskeskuse kliendid, kellel on läbi Maksekeskuse aktiveeritud kaardimaksed. Kui sellele vaatamata ei ole mTasku maksemeetodite hulka lisandunud, siis võta ühendust meie klienditeenindusega.

Kui täna e-poes kaardimaksete vastuvõtmist ei paku, siis võta samuti ühendust meie klienditeenindusega ja palu nende aktiveerimist.

mTasku maksemeetod lisandub automaatselt ülalkirjeldatud tingimuse korral kõigile, kes kasutavad Maksekeskuse ametlikku moodulit, mis on saadaval WooCommerce’ile (vähemalt versioon 2.5.5), Magento 2-le (100.2.4), PrestaShopile (1.6, vähemalt versioon 2.0.8, 1.7 versioonile vähemalt 3.2.5), OpenCartile (3 versioonile vähemalt 1.4.3, 2.2-2.3 versioonile vähemalt 1.3.7). Kui kasutad vanemat moodulit, siis juhiseid uuendamiseks leiad siit. Samuti lisandub uus makseviis automaatselt Maksekeskuse makseväravasse (gateway) ning Simple Checkouti.

Kui kasutad mõne arendaja poolt loodud moodulit (näiteks E-abi) ning mTasku ei ole lisandunud makseviiside hulka, siis võta ühendust mooduli arendajaga. Samuti võta ühendust arendajaga, kuid e-pood on liidestatud läbi API.

Uuri mTasku kohta täpsemalt